750 TL Ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz

Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

Ton Sepeti, deniz ürünleri işlemesinde uzman ve deneyimli ekibiyle sektördeki söz sahibi firmalardan biri olan Sasu A.Ş. iştirakidir.

Hızlı tüketim ve konserve balık sektöründe yüksek kaliteli, besleyici , güçlü inovasyon çalışmalarıyla bilinen ve Türkiye’de bir ilk olan ‘’Soslu Ton Balık Konservesi’’ üreten SASU, nesiller boyu sağlıklı yaşam için doğaya, denize tutkuyla bağlıdır. Bu amaç doğrultusunda ‘Soslu Ton Balığı Konservesi’ ürün çeşitliliğini üreticiden direkt , siz değerli tüketicilere ulaştırmayı hedefler.

Açık denizden sofralara dek tüm aşamalarda güvenilir gıda anlayışı ile faaliyetlerini yürüterek tüketici memnuniyetine büyük önem vermektedir.

Üretimin güvenilirliğine verdiği önemini, e-ticaret ortamına da taşımak isteyen SASU’nun öncülüğünde oluşturulan Ton Sepeti olarak, ilerleyen dönemlerde ürün yelpazemizi daha da genişleterek yeni alışveriş dünyasında da güveni kazanmayı amaçlamaktayız.

Değişimin önemini bilir ve politika gereği tüketicilerimizin geri dönüşlerine önem veririz. Tüketicilerimizin değişen alışveriş alışkanlıkları ve talepleri doğrultusunda daha hızlı daha güvenli bir kusursuz bir e-ticaret deneyimi yaşatmak için oluşturulan “TONSEPETİ” aynı hedefe koşan ve başarıya odaklanan bir ekip tarafından yönetilmektedir.

Alınan her kararda önce müşteri diyerek en güvenli alışveriş deneyimlerini amaçlayan bir ekip! Teknolojinin ilerlemeci gücüne inanan ekibimiz, tek bir tıkla başlattığınız alışveriş yolculuğunun, fabrikadan teslim sürecine kadar tüm aşamalarını titizlikle takip edip şeffaf bir süreç sunmaktadır. Alışveriş sonrası tüketici yorumlarını sorgulayarak, iş geliştirme sürecine katkıda bulunup ilerlemeyi amaçlamaktadır.

Tüketici memnuniyetini en yüksek seviyede tutmak için tüketicilerimizden gelen her geri dönüşü dikkat ve önemle inceler, adımlarımızı şekillendiririz. Amacımız sadece bir ürün satmak değil markayla bağı olan, marka üzerinde yönlendirme etkisi olan ve duygusal bağ kurabilen bir tüketici ağına sahip olmaktır. Bu anlayışa göre; ürünlerin en hijyenik koşullarda üretildiğinden emin olmak, yeni teknolojileri yakından takip etmek, zengin ürün yelpazesine sahip olmak, güvenli alışveriş ortamı yaratmak, kolay iade imkanı sunabilmek, hızlı teslimat gerçekleştirebilmek ve tarafına düşen sorumlulukların bilincinde olmak ilkelerine sahiptir.

 

 
DOĞAL AVCILIK
Doğal avcılık yöntemiyle Güney Atlantik ve Hint Okyanusu’nda yakalanan balıklar soğuk depolama yöntemiyle ilk günkü tazeliğini korumaktadır. Yakalandığı an dondurulan en taze balıklar, sıkı bir soğuk zincir takibinde yaklaşık 20.000 m2'lik bir alan üzerine kurulu işleme tesislerimize gelerek; mühendislerimiz tarafından tüm analiz ve kontrollerinin yapılmasının ardından işleme alınmaktadır.
 
PAKETLEME VE FERMANTASYON
Konserveleme hattına gelen işlenmiş balık filetoları, full otomasyon sistemi ile el değmeden teneke kutulara dolum yapılarak mühürlenmektedir. Gerekli sterilizasyon prosesi uygulanarak, fermantasyon süresince depolarımızda bekletilmektedir.
 
GIDA GÜVENLİĞİ
Gerek hammadde alımlarında gerekse üretim aşamasında , fiziksel ve mikrobiyolojik analizler gerçekleştirilmekte, cıva& kalay gibi ağır metal analizleri periyodik olarak kontrole tabi tutulmaktadır. Tüm bu işlemler kayıt altında gıda güvenliği sağlanarak piyasaya sunulmaktadır.
 
KALİTE STANDARTLARI
Tesislerimiz Gıda ve Kalite Güvenliğini en yüksek şartlarda koruyarak , ISO 22000, ISO9001, ISO 14001 , BRC , TSE & Helal Sertifikalarına sahiptir. Daha Fazlası için www.sasu.com.tr adresimizi ziyaret etmeyi unutmayın!